"Značka roku" 2021

 brend 2021. 3

Společnost Nuga Medical byla na základě názoru zákazníku pět let po sobě vyhlášena značkou roku v kategorii zdravotnických zařízeni pro korejský a čínský trh. Ocenění „Značka roku“, které letos slaví 19. výročí, každoročně oceňuje nejoblíbenější značky v Koreji a Číně na základě hlasování.

brend 2021

V rámci udílení cen Značka roku 2021 se do hlasování prostřednictvím internetu, mobilních platforem a telefonního průzkumu zapojil se rekordní počet zákazníku, zhruba 610 000 korejských zákazníku a 1,53 milionu čínských zákazníku. Společnost Nuga Medical získala nejvíce hlasů od účastníků z obou zemí ze všech značek zdravotnických zařízeni.

brend 2021. 2

"Chtěl bych vyjádřit svou nejhlubší vděčnost zákazníkům za jejich trvalou podporu. Toto ocenění ukazuje, že naši zákazníci oceňují naši politiku, která staví zákazníky na první místo a poskytuje příležitosti vyzkoušet si naše produkty nejprve v příjemném prostředí, než se rozhodnou pro nákup ” řekl Generální ředitel společnosti Nuga Medical  Čo Syng Chen a zdůraznil důležitost upřednostňování zákazníků před čímkoli jiným v řízení společnosti.

brend 2021. 1

 

Společnost "Nuga Best" vyrábí tepelné, ultrazvukové, nízkofrekvenční zařízení pro domácí použití.

Výrobky Nuga Best na trhu v České Republice víc než 10 let, máji všechny certifikáty potvrzující kvalitu a bezpečí a vhodné pro použití v domácích podmínkách.